DSBS (Dual Sensor Brake Support) Dvigubo jutiklio stabdžių palaikymas
2018-05-04
DSBS (Dual Sensor Brake Support) Dvigubo jutiklio stabdžių palaikymas

Šios standartinės funkcijos veikimas pagrįstas priekiniame lange įtaisyta monokulinės kameros ir lazerinio jutiklio sistema, kuri aptinka priešais esančius automobilius bei pėsčiuosius ir įspėja apie galimą susidūrimą. Vairuotojui ėmus staigiai stabdyti sistema įjungia avarinio stabdymo funkciją, kuri padidina stabdymo galią. Jei sistema pati nustato, kad susidūrimas neišvengiamas, automatiškai įjungiama apsaugos nuo susidūrimo sistema ir automobilis stabdomas.

1. Apie kylantį pavojų susidurti su priešais esančiu objektu sistema praneša garsiniu ir vaizdiniu signalu (parodomu daugiafunkciame informacijos ekrane). Stovinčius objektus sistema aptinka, kai važiavimo greitis yra 5–80 km/h, o judančius, – kai važiavimo greitis didesnis nei 5 km/h.
2. Jei kyla pavojus susidurti su priešais esančiu objektu ir vairuotojas ima staigiai stabdyti, įsijungia stabdžių pagalbos funkcija, kuri padidina stabdymo galią. Ši funkcija veikia, kai važiavimo greitis yra ne mažesnis nei 5 km/h.
3. Jei susidūrimo su priešais esančiu objektu pavojus didėja, įsijungia galingo automatinio stabdymo funkcija, kad susidūrimo būtų išvengta arba sumažinta jo žala. Automatinio stabdymo dėl stovinčių objektų funkcija aktyvi, kai važiavimo greitis yra 5–30 km/h, dėl judančių objektų, – kai važiavimo greitis didesnis nei 5 km/h.

 

 

Prenumeruokite naujienlaiškį